You're viewing this item in the new Europeana website. View this item in the original Europeana.

De heer E. J.M. Dupuits personeelsdienst Centraal Bureau. Hij was in 1962 ook voorzitter van ODS. Zie hierover artikel Nieuws Staatsmijnen 26 januari 1962, p. 7.Verder informatie over hem in Staatsmijnen Nieuws 21 december 1966, p. 2. Hij was toen veertig jaar in dienst van de Staatsmijnen. In 1968 werd hij benoemd tot ere-voorzitter ODS. Zie artikel Staatsmijnen Nieuws 5 april 1968, p. 3. Hij was ook lid van de Ondernemingsraad Staatsmijnen. Zie Staatsmijnen Nieuws 23 mei 1969, p. 3. Ingaande 1 augustus 1972 nam hij afscheid van DSM wegens overbrugging naar pensioen. Zie artikel in DSM Nieuws 14 juli 1972, p. 1.

PR30614