You're viewing this item in the new Europeana website. View this item in the original Europeana.

Gemeentepolitie van Waalwijk. Zittend van links naar rechts: N.J. Hoeben (in dienst van 27-03-1920 tot 01-07-1949), P.J.J. Letschert (01-03-1911 tot 09-02-1929), M. Didden
(01-07-1904 tot 01-07-1934). Staand van links naar rechts: J. Tekstra (01-03-1918 tot 20-06-1929), H.J. van Mierlo ( 25-03-1919 tot 01-04-1932), G.H. Driessen ( 01-12-1917- 15-03-1948),
M.P. Kuypers (01-04-19…