Galerijas

Pārlūkot mūsu galerijas

Marts ir sieviešu vēstures mēnesis – mēs vēlamies atcerēties sieviešu dažādās lomas Pirmajā pasaules karā: viņas piedalījās kā medmāsas frontes līnijās, pārņēma darbu mājās, ko agrāk veica vīrieši, un rūpējās par savām ģimenēm.

Daudzi viduslaiku manuskripti ir pilni ar dekorētiem lielajiem burtiem, kas ir pieejami visos stilos un izmēros. Bet kāds bija viņu mērķis? Lasiet mūsu emuārā!

Neatkarīgi no tā, vai esam informēti par svarīgiem notikumiem pasaulē vai tiek informēti par vietējām ziņām, laikrakstu lasīšana ir bijusi svarīga mūsu dzīves sastāvdaļa jau 100 gadus. Šī galerija parāda dažus veidus, kā mākslinieki un fotogrāfi mūs ir at…

Kopš arheoloģijas pirmsākumiem sievietes ir devušas nozīmīgu ieguldījumu, lai gan viņu līdzdalība šajā jomā bieži tika atturēta. Apskatiet slavenu un mazāk pazīstamu sieviešu arheologu galeriju.

Drīz būs Ziemassvētki, un Eiropas pilsētas atdzīvosies ar mirdzošām gaismiņām un rotājumiem.

Vestminsteras abatijas gleznas un fotogrāfijas

Mākslā un fotogrāfijā pārstāvēti eksotiski un mājdzīvnieki.

Zirgi ir parādījušies mākslas darbos visā vēsturē, atspoguļojot to ciešo saikni ar cilvēkiem. Šajā galerijā ir apskatāmas gleznas, skices un zirgu skulptūras mākslā.

Gleznas un artefakti ar saulespuķēm

Amsterdamas arhitektūra un pilsētas ainava, kas attēlota mākslas darbos

Atmiņas un mirkļi par karalieni Elizabeti II

Gleznas ar Eiropas ainavām un orientieriem, kas parāda šī lieliskā kontinenta dažādību un skaistumu

No mums zināmajiem augiem un dzīvniekiem ir vairāk nekā 16 000 apdraudētu sugu. 99% no tiem ir apdraudēti cilvēku darbības dēļ. Šī galerija izceļ apdraudētu un apdraudētu augu un dzīvnieku izlasi no visas pasaules.

Liverpūles fotogrāfijas un gleznas, kas parāda pilsētas jūrniecības un industriālo mantojumu

Kopš 1985. gada vairāk nekā 60 pilsētām visā Eiropā ir Eiropas kultūras galvaspilsētas tituls.

Ziņu ziņojumi, kas dokumentē, kā zinātne ir cīnījusies ar pandēmijām ar vakcināciju. Sākot no poliomielīta piecdesmitajos gados un beidzot ar cūku gripu 21. gadsimtā, sabiedrības informētība, izmantojot pētniecību, uzticamu informāciju un valdības kampaņa…

Sieviešu lasītprasme viduslaikos bija pārsteidzoši augsta. Mūķenes bija autores un rakstu mācītāji. Daudzas citas sievietes mudināja lasīt un mācīties, īpaši dižciltīgas sievietes. Viens piemērs bija Kristīne de Pizāna, dzejniece Francijas karaļa Kārļa VI…

Šī galerija sastāv no vairākiem slavenu arheologu un personību portretiem, kuri ar savu darbu un prasmēm ir devuši ieguldījumu, lai iegūtu un nostiprinātu jaunas zināšanas par pagātnes vēsturi.

Šī galerija piedāvā dažas no iespaidīgajām mašīnām, kas tika izmantotas Austroungārijas frontē vai aiz tās Pirmā pasaules kara laikā.